Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zápasy

I. LIGA - ZÁKLADNÍ ČÁST 2016/2017 - aktuální výsledky zde

1. kolo
BK Strakonice B - BA Sparta, 17. prosince 2016

2. kolo
Se-ven Strakonice B - AŠ Mladá Boleslav, neděle 21. září

3. kolo
BC Benešov - Se-ven Strakonice B, sobota 4. října

4. kolo
Sparta Praha B - Se-ven Strakonice B, neděle 5. října

5. kolo
BaK Plzeň - Se-ven Strakonice B, sobota 18. října

7. kolo
Se-ven Strakonice B - Sokol Kladno, sobota 1. listopadu

8. kolo
Se-ven Strakonice B - Aritma Praha, neděle 2. listopadu

9. kolo
Sluneta Ústí n.L. - Se-ven Strakonice B, sobota 15. listopadu

10. kolo
Slovan Litoměřice - Se-ven Strakonice B, neděle 16. listopadu

11. kolo
AŠ Mladá Boleslav - Se-ven Strakonice B, sobota 29. listopadu

12. kolo
Lokomotiva Liberec - Se-ven Strakonice B, neděle 30. listopadu

13. kolo
Se-ven Strakonice B - Sparta Praha B, sobota 13. prosince

14. kolo
Se-ven Strakonice B - BC Benešov, neděle 14. prosince

16. kolo
Se-ven Strakonice B - BaK Plzeň, neděle 11. ledna

17. kolo
Aritma Praha - Se-ven Strakonice B, sobota 24. ledna

18. kolo
Sokol Kladno - Se-ven Strakonice B, neděle 25. ledna

19. kolo
Se-ven Strakonice B - Slovan Litoměřice, sobota 7. února

20. kolo
Se-ven Strakonice B - Sluneta Ústí n.L., neděle 8. února

 
 

1. SEZONA 2016/2017

ŽBL
• 12. místo, záchrana v soutěži

I. LIGA ŽEN
• 10. místo, záchrana v soutěži

EXTRALIGA JUNIOREK
• 12. místo, kvalifikace o extraligu

EXTRALIGA KADETEK
• 8. místo, čtvrtfinále play-off

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ
• 1. místo, nepostup do extraligy, celkově 13. místo

EXTRALIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ
• 6. místo, nepostup na MČR, celkově 12. místo

STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U-13
• 3. místo na Národním finále v Litoměřicích

MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U-12
• 6. místo na Národním finále v Hradci Králové

NEJMLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U-11
• 3. místo na Národním finále v Krnově

2. Ženská basketbalová liga

6. kolo play-out, středa 19. dubna:
U19 Chance – MK Technic Brno 56:64 (20:11, 31:34, 47:50).
Body: Dudáčková 21, Rybová 15, Jozová 6, Košatková a Holubová 5, Malá a Traubová 2 – T. Zítková 20, Stehlíková 15, Šívrová 10, Selucká 9, Půlpánová 6, Zrůstová a Havlíková 2. Rozhodčí: Smetana, Ulrych. Fauly: 19:17. Trestné hody: 13/7:18/14. Trojky: 9/3:11/4. Přihlíželo 70 diváků.


3. Konečná tabulka play-out

9. SBŠ Ostrava 9 19 37
10. Slovanka MB 8 20 36
11. MK Technic Brno 6 22 34
12. U19 Chance 3 25 31

4. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


5. Najdete nás na Facebooku


6. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
pondělí - 15,30 - 16,30 nejmladší, 16,30 - 18,00 pokročilí, čtvrtek 15,30 - 16,30 nejmladší, 16,15 - 17,30 pokročilí.

Kroužek na ZŠ FLČ:
pátek: 13.00 - 13,45 1.+ 2. třídy, 13,45 - 14,30 3. + 4. třídy.

Kroužek na ZŠ Povážská:
• úterý a pátek od 14.30.

Kroužek na ZŠ Dukelská:
• úterý a čtvrtek od 16.30.

Podrobnější informace přímo u trenérů: Radka Drnková 733 186 560, Jakub Maršán 721 167 590, Miroslav Vondřička 603 743 745.


Statistiky

Online: 11
Celkem: 809375
Měsíc: 10123
Den: 527