Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zápasy

ROZPIS ZÁPASŮ - aktuální výsledky a tabulku naleznete zde

 

1. kolo: Se-ven Strakonice - Basket Slovanka, sobota 13. prosince
2. kolo: SŠMH Brno - Se-ven Strakonice, sobota 4. října
3. kolo: VALOSUN Brno - Se-ven Strakonice, neděle 5. října
4. kolo: KARA Trutnov - Se-ven Strakonice, sobota 18. října
5. kolo: Sokol H. Králové - Se-ven Strakonice, neděle 19. října
6. kolo: Se-ven Strakonice - SBŠ Ostrava, sobota 1. listopadu
7. kolo: Se-ven Strakonice - OP Prostějov, neděle 2. listopadu
8. kolo: BA Sparta - Se-ven Strakonice, sobota 15. listopadu
9. kolo: USK Praha - Se-ven Strakonice, neděle 16. listopadu
10. kolo: Se-ven Strakonice - Studánka Pardubice, sobota 29. listopadu
11. kolo: Se-ven Strakonice - BK Prosek, neděle 30. listopadu
12. kolo: Basket Slovanka - Se-ven Strakonice, neděle 14. prosince
13. kolo: Se-ven Strakonice - VALOSUN Brno, sobota 10. ledna    
14. kolo: Se-ven Strakonice - SŠMH Brno, neděle 11. ledna
15. kolo: Se-ven Strakonice - Sokol H. Králové, sobota 24. ledna
16. kolo: Se-ven Strakonice - KARA Trutnov, neděle 25. ledna
17. kolo: OP Prostějov - Se-ven Strakonice, sobota 7. února
18. kolo: SBŠ Ostrava - Se-ven Strakonice, neděle 8. února
19. kolo: Se-ven Strakonice - USK Praha, sobota 21. února
20. kolo: Se-ven Strakonice - BA Sparta, neděle 22. února
21. kolo: BK Prosek - Se-ven Strakonice, sobota 7. března
22. kolo: Studánka Pardubice - Se-ven Strakonice, neděle 8. března

 
 

1. SEZONA 2016/2017

ŽBL
• 12. místo, záchrana v soutěži

I. LIGA ŽEN
• 10. místo, záchrana v soutěži

EXTRALIGA JUNIOREK
• 12. místo, kvalifikace o extraligu

EXTRALIGA KADETEK
• 8. místo, čtvrtfinále play-off

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ
• 1. místo, nepostup do extraligy, celkově 13. místo

EXTRALIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ
• 6. místo, nepostup na MČR, celkově 12. místo

STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U-13
• 3. místo na Národním finále v Litoměřicích

MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U-12
• 6. místo na Národním finále v Hradci Králové

NEJMLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U-11
• 3. místo na Národním finále v Krnově

2. Ženská basketbalová liga

6. kolo play-out, středa 19. dubna:
U19 Chance – MK Technic Brno 56:64 (20:11, 31:34, 47:50).
Body: Dudáčková 21, Rybová 15, Jozová 6, Košatková a Holubová 5, Malá a Traubová 2 – T. Zítková 20, Stehlíková 15, Šívrová 10, Selucká 9, Půlpánová 6, Zrůstová a Havlíková 2. Rozhodčí: Smetana, Ulrych. Fauly: 19:17. Trestné hody: 13/7:18/14. Trojky: 9/3:11/4. Přihlíželo 70 diváků.


3. Konečná tabulka play-out

9. SBŠ Ostrava 9 19 37
10. Slovanka MB 8 20 36
11. MK Technic Brno 6 22 34
12. U19 Chance 3 25 31

4. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


5. Najdete nás na Facebooku


6. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
pondělí - 15,30 - 16,30 nejmladší, 16,30 - 18,00 pokročilí, čtvrtek 15,30 - 16,30 nejmladší, 16,15 - 17,30 pokročilí.

Kroužek na ZŠ FLČ:
pátek: 13.00 - 13,45 1.+ 2. třídy, 13,45 - 14,30 3. + 4. třídy.

Kroužek na ZŠ Povážská:
• úterý a pátek od 14.30.

Kroužek na ZŠ Dukelská:
• úterý a čtvrtek od 16.30.

Podrobnější informace přímo u trenérů: Radka Drnková 733 186 560, Jakub Maršán 721 167 590, Miroslav Vondřička 603 743 745.


Statistiky

Online: 13
Celkem: 809375
Měsíc: 10125
Den: 528