Jdi na obsah Jdi na menu
 

Žákovská liga - ZŠ Dukelská

machri.jpg

Soupiska týmu:

Karolína Baloušková, Tereza Soukupová, Aleš Hess, Natálie Breibischová, Vendula Samcová, Amálie Rozhonová, Tereza Červenková, Romana Chocholatá, Jolana Chylíková, Nela Bernasová, Vojtěch Míka, Kristýna Vaněčková, Pavlína Pospíšilová, Václav Nedvěd, Kristýna Kotrcová, Simona Hurská, Samuel Zimanzl, Adam Jelínek, Klára Masopustová, Barbora Hrubá, Michal Rezek

 

Trenéři:
Aleš Svoboda, Jan Petráš

 

Rozhodčí:

Kateřina Řezníková, Michaela Jariabková

 

Program zápasů:

ZŠ FLČ A volno

8.4.2014 15:30 ZŠ FLČ B - ZŠ Povážská

29.1.2014 14:00 ZŠ Poděbradova - ZŠ Dukelská

volno ZŠ Dukelská

11.2.2014 14:30 ZŠ Povážská - ZŠ Poděbradova

25.1.2014 11:30 ZŠ FLČ A - ZŠ FLČ B

ZŠ FLČ B volno

12.2.2014 14:00 ZŠ Poděbradova - ZŠ FLČ A

25.2.2014 16:30 ZŠ Dukelská - ZŠ Povážská

volno ZŠ Povážská

4.3.2014 15:30 ZŠ FLČ A - ZŠ Dukelská

11.3.2014 15:30 ZŠ FLČ B - ZŠ Poděbradova

ZŠ Poděbradova volno

18.3.2014 16:30 ZŠ Dukelská ZŠ FLČ B 

25.3.2014 14:30 ZŠ Povážská ZŠ FLČ A

volno ZŠ FLČ A

28.1.2014 14:30 ZŠ Povážská - ZŠ FLČ B

1.4.2014 16:30 ZŠ Dukelská - ZŠ Poděbradova

ZŠ Dukelská volno

16.4.2014 14:00 ZŠ Poděbradova - ZŠ Povážská

15.4.2014 15:30 ZŠ FLČ B - ZŠ FLČ A

volno ZŠ FLČ B

22.4.2014 15:30 ZŠ FLČ - A - ZŠ Poděbradova

29.4.2014 14:30 ZŠ Povážská - ZŠ Dukelská

ZŠ Povážská volno

6.5.2014 16:30 ZŠ Dukelská - ZŠ FLČ A

7.5.2014 14:00 ZŠ Poděbradova - ZŠ FLČ B 

volno ZŠ Poděbradova

13.5.2014 15:30 ZŠ FLČ B - ZŠ Dukelská

20.5.2014 15:30 ZŠ FLČ A - ZŠ Povážská

 
 

1. SEZONA 2018/2019

Program následujícího týdne:

program následujícího týdne: ČBF právě připravuje

2. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


3. Najdete nás na Facebooku


4. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
• pondělí 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí čtvrtek 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí

Kroužek při ZŠ FLČ Strakonice:
• /trenér: Mgr. Radka Drnková/ pátek 13.00-13.45 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 1.+ 2. třída 13.45-14.30 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 3. + 4. třída

Kroužek při ZŠ Povážská Strakonice:
• /trenér: Klára Kubičková/

Kroužek při ZŠ Dukelská Strakonice:
• /trenér: Mgr. Petr Martínek a Mgr. Petra Němejcová/ středa 12.30-13.30 hod. tělocvična ZŠ Dukelská Str. 1.+2.+3. třída

Podrobnější informace přímo u trenérů: Jaroslava Bernasová /šéftrenérka SpS BK Strakonice/ - mobil: 602 115 758 Mgr. Radka Drnková /trenérka přípravky/ - mobil: 733 186 560


Statistiky

Online: 8
Celkem: 937624
Měsíc: 11339
Den: 457