Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledky testování na volyňském soustředění

nepojmenovany-1.jpg

 

Kromě vlastního tréninku a vzájemných zápasů byla také téměř třicítka účastníků soustředění (ročníky narození 2002/2003) testována ve vytvořených týmech v tradici ověřených disciplinách.

 

Každý test trval 30 sekund, uvádíme nejlepší výkony v jednotlivých disciplinách:

Nájezdy pod koš: Laňková 6 košů, dalších sedm dětí 5 košů

Přeskoky přes lavičku: Jánská 45, Němcová 44, Jungwirth 43

Obranný pohyb: Laňková 23, Synek a Pešek 22, Chylíková 21

Obratnost: Jánská a Šídlo 9, Němcová a Chylíková 8

Sed/leh: Němcová 37, Jánská 35, Pešek 33

Slalom: Lukačevičová 37, Chocholatá 36, Jánská 34

Trestné hody: Chvosta 8, Němcová a Lipavská 5, Laňková 4

 

V celkovém bodování ze všech disciplin bylo dosaženo pořadí:

První Němcová a Jánská, na druhém místě Laňková, na třetím Jungwuirth a Chvosta, na čtvrtém Chylíková a Šídlo, na pátém Nepodalová.


Prakticky stejných testů se zúčastnila také mladší děvčata, v celkovém pořadí ze všech disciplin byla nejlepší Lencová, na druhém místě Petelová a třetí Hejdová.

 

Mimo těchto testů byl měřen výskok, dálka z místa, výdrž ve visu.

 

Všechna mládež zasluhuje pochvalu i dokonce obdiv za odpovědný přístup a maximální úsilí, při značně náročných podmínkách díky nadprůměrným teplotám. Jediným stínem byla malá účast dívek ročníku narození 2002.

 

Připravil Miroslav Vondřička

 
 

1. SEZONA 2017/2018

Program následujícího týdne: POZOR ZMĚNA TERMÍNU

ŽBL 13. kolo /základní část/
• U 19 Chance - DSK Basketbal Nymburk čtvrtek 14.12.2017 od 17.30 hodin, STARZ aréna, vstupné 20,- Kč

EXTRALIGA KADETEK – 1. a 11. kolo /základní část/
• BA Sparta – BK Strakonice /sobota 16.12.2017, od 11.00 hodin/ BK Strakonice - BA Sparta /neděle 17.12.2017, od 10.00 hodin, STARZ aréna/


2. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


3. Najdete nás na Facebooku


4. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
• pondělí 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí čtvrtek 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí

Kroužek při ZŠ FLČ Strakonice:
• /trenér: Mgr. Radka Drnková/ pátek 13.00-13.45 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 1.+ 2. třída 13.45-14.30 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 3. + 4. třída

Kroužek při ZŠ Povážská Strakonice:
• /trenér: Klára Kubičková/

Kroužek při ZŠ Dukelská Strakonice:
• /trenér: Mgr. Petr Martínek a Mgr. Petra Němejcová/ středa 12.30-13.30 hod. tělocvična ZŠ Dukelská Str. 1.+2.+3. třída

Podrobnější informace přímo u trenérů: Jaroslava Bernasová /šéftrenérka SpS BK Strakonice/ - mobil: 602 115 758 Mgr. Radka Drnková /trenérka přípravky/ - mobil: 733 186 560


Statistiky

Online: 9
Celkem: 865481
Měsíc: 10202
Den: 398