Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší mini budou bojovat o účast na MČR

10718863_10203114903770361_1096613054_o.jpgVe strakonické STARZ hale se o víkendu 25. - 26. dubna odehraje předkolo mistrovství České republiky starších minižákyň U13.

 

Ve skupině D se utkají pořádající BK Strakonice, SŠMH Brno, Jičín a Kladno. Nejlepší dva týmy postoupí na mistrovství, zbylé dva se mohou zúčastnit festivalu.

 

 

Sobota 25. dubna

9,00 hod BK Strakonice - SŠMH Brno

11,00 hod Sokol Kladno - BSK TJ Jičín

15,30 hod SŠMH Brno - Sokol Kladno

17,30 hod BSK TJ Jičín - BK Strakonice

 

Neděle 26. dubna

9,00 hod BSK TJ Jičín - SŠMH Brno

11,00 hod BK Strakonice - Sokol Kladno

 
 

1. SEZONA 2017/2018

Program následujícího týdne:

EXTRALIGA KADETEK U 17 – 19. a 20. kolo /základní část/
• Levhartice Chomutov - BK Strakonice /sobota 24.02.2018, od 14.00 hodin/
• Basket Slovanka - BK Strakonice /neděle 25.02.2018, od 10.00 hodin/

EXTRALIGA skupina A – ŽÁKOVSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽAČEK U 14 – 7. a 8. kolo
• BK Strakonice - USK Praha /sobota 24.2.2018, od 15.00 hodin, STARZ aréna/
• USK Praha - BK Strakonice /neděle 25.2.2018 od 9.00 hodin

2. LIGA ŽEN – finálová skupina 1. a 2. kolo
• BK Strakonice „B“ – Basketball Nymburk „B“ /sobota 24.02.2018, od 17.30 hodin, STARZ aréna/
• BK Strakonice „B“ – Basket Poděbrady /neděle 25.02.2018, od 11.00 hodin, STARZ aréna/

EXTRALIGA JUNIOREK U 19 – 18. kolo /základní část/
• BK Strakonice – Sokol Nusle /čtvrtek 1.3.2018, od 18.00 hodin, STARZ aréna/


2. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


3. Najdete nás na Facebooku


4. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
• pondělí 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí čtvrtek 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí

Kroužek při ZŠ FLČ Strakonice:
• /trenér: Mgr. Radka Drnková/ pátek 13.00-13.45 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 1.+ 2. třída 13.45-14.30 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 3. + 4. třída

Kroužek při ZŠ Povážská Strakonice:
• /trenér: Klára Kubičková/

Kroužek při ZŠ Dukelská Strakonice:
• /trenér: Mgr. Petr Martínek a Mgr. Petra Němejcová/ středa 12.30-13.30 hod. tělocvična ZŠ Dukelská Str. 1.+2.+3. třída

Podrobnější informace přímo u trenérů: Jaroslava Bernasová /šéftrenérka SpS BK Strakonice/ - mobil: 602 115 758 Mgr. Radka Drnková /trenérka přípravky/ - mobil: 733 186 560


Statistiky

Online: 6
Celkem: 890792
Měsíc: 11556
Den: 402