Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sever proti Jihu aneb Nábor ve Strakonicích

nepojmenovany-1.jpgSever proti Jihu aneb S basketbalem do škol. Takový název nese náborová akce, která se uskuteční pro žáky prvních až pátých tříd v pátek 8. dubna. Program ve strakonické STARZ hale odstartuje v půl deváté a konec je plánovaný kolem půl druhé odpoledne.

 

8:30 – 8:45: Zahájení, informace o projektu Každý koš pomáhá

8:45 – 9:00: Soutěž

9:15 – 9:30: Hosté a jejich povídání o tom, jak se dostali basketbalu

9:30 – 9:45: Soutěž

9:45 – 10:00: Hosté a jejich povídání o tom, jak se dostali basketbalu

10:00 – 11:00: All Stars utkání Sever – Jih

11:00 – 11:15: Soutěž

11:15 – 12:15: Přátelské utkání Sever – USK Praha

12:15 – 12:30: Ukončení, informace o projektu Každý koš pomáhá

12:30 – 13:30: Přátelské utkání Jih – USK Praha

 
 

1. SEZONA 2017/2018

Program následujícího týdne:

EXTRALIGA KADETEK U 17 – 19. a 20. kolo /základní část/
• Levhartice Chomutov - BK Strakonice /sobota 24.02.2018, od 14.00 hodin/
• Basket Slovanka - BK Strakonice /neděle 25.02.2018, od 10.00 hodin/

EXTRALIGA skupina A – ŽÁKOVSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽAČEK U 14 – 7. a 8. kolo
• BK Strakonice - USK Praha /sobota 24.2.2018, od 15.00 hodin, STARZ aréna/
• USK Praha - BK Strakonice /neděle 25.2.2018 od 9.00 hodin

2. LIGA ŽEN – finálová skupina 1. a 2. kolo
• BK Strakonice „B“ – Basketball Nymburk „B“ /sobota 24.02.2018, od 17.30 hodin, STARZ aréna/
• BK Strakonice „B“ – Basket Poděbrady /neděle 25.02.2018, od 11.00 hodin, STARZ aréna/

EXTRALIGA JUNIOREK U 19 – 18. kolo /základní část/
• BK Strakonice – Sokol Nusle /čtvrtek 1.3.2018, od 18.00 hodin, STARZ aréna/


2. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


3. Najdete nás na Facebooku


4. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
• pondělí 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí čtvrtek 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí

Kroužek při ZŠ FLČ Strakonice:
• /trenér: Mgr. Radka Drnková/ pátek 13.00-13.45 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 1.+ 2. třída 13.45-14.30 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 3. + 4. třída

Kroužek při ZŠ Povážská Strakonice:
• /trenér: Klára Kubičková/

Kroužek při ZŠ Dukelská Strakonice:
• /trenér: Mgr. Petr Martínek a Mgr. Petra Němejcová/ středa 12.30-13.30 hod. tělocvična ZŠ Dukelská Str. 1.+2.+3. třída

Podrobnější informace přímo u trenérů: Jaroslava Bernasová /šéftrenérka SpS BK Strakonice/ - mobil: 602 115 758 Mgr. Radka Drnková /trenérka přípravky/ - mobil: 733 186 560


Statistiky

Online: 5
Celkem: 890533
Měsíc: 11559
Den: 409