Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nejmladším mini odstartoval oblastní přebor

nepojmenovany-1.jpgOblastní přebor nejmladších minižaček U-11

BK Strakonice - České Budějovice 53:14.
Písek - BK Strakonice 83:10.
Body: 
Chalupová 13, Policarová 10, Králová 8, Kovarovičová 6, Barnová 4, Rozhonová 4, Malířská 4, Langhammerová 2, Košáková B. 2, Košáková E. 2, Karolová 2, Grossová 2.


Na první zápasy letošního OP nejmladších odjelo 18 hráček a všechny si dostatečně zahrály. Proti Českým Budějovicím se nám dařila obrana a zakončování z rychlých protiútoků. Písečtí chlapci byli nad naše síly, když nás přehrávali především rychlostí a agresivnější obranou.

Nejvíce se líbily výkony Jolči Policarové, Verči Chalupové a Markéty Králové, ale pochvalu zasluhují všechny hráčky.
Poděkování též za fandění velkému množství fanoušků z řad rodičů.

 

Připravila trenérka týmu Radka Drnková

 
 

1. SEZONA 2017/2018

Program následujícího týdne:

ŽBL 18. kolo /základní část/
• U 19 Chance – BK Lokomotiva Trutnov pátek 16.02.2018, od 17.30 hodin, STARZ aréna, vstupné 20,- Kč

EXTRALIGA JUNIOREK U 19 – dohrávka 12. kolo /základní část/
• BK Strakonice - BA Sparta Praha /středa 14.02.2018, od 16.00 hodin, STARZ aréna/

EXTRALIGA JUNIOREK U 19 – 19. a 20. kolo /základní část/
• BK Lokomotiva Trutnov - BK Strakonice /sobota 17.02.2018, od 16.30 hodin/ Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Strakonice /neděle 18.02.2018, od 11.00 hodin/

LIGA – skupina A - ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽAČEK U 15 – 6. a 7. kolo
• Pastelka Mladá Boleslav - BK Strakonice /pátek 16.02.2018, od 18.00 hodin/

EXTRALIGA JUNIOREK U 19 – dohrávka 18. kolo /základní část/
• BK Strakonice - Sokol Nusle /úterý 20.02.2018, od 18.00 hodin, STARZ aréna/


2. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


3. Najdete nás na Facebooku


4. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
• pondělí 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí čtvrtek 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí

Kroužek při ZŠ FLČ Strakonice:
• /trenér: Mgr. Radka Drnková/ pátek 13.00-13.45 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 1.+ 2. třída 13.45-14.30 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 3. + 4. třída

Kroužek při ZŠ Povážská Strakonice:
• /trenér: Klára Kubičková/

Kroužek při ZŠ Dukelská Strakonice:
• /trenér: Mgr. Petr Martínek a Mgr. Petra Němejcová/ středa 12.30-13.30 hod. tělocvična ZŠ Dukelská Str. 1.+2.+3. třída

Podrobnější informace přímo u trenérů: Jaroslava Bernasová /šéftrenérka SpS BK Strakonice/ - mobil: 602 115 758 Mgr. Radka Drnková /trenérka přípravky/ - mobil: 733 186 560


Statistiky

Online: 3
Celkem: 889192
Měsíc: 11453
Den: 372