Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kolektivní a zodpovědný výkon minižákyň

pripravky.jpgOblastní přebor starších minižákyň U13

 

Po dohodě s Pískem jsme první utkání předehráli již ve čtvrtek, abychom mohli být v co nejsilnější sestavě, vhledem k tomu, že se o víkendu hrála mladší žákovská liga.

Bylo k vidění velmi pohledné utkání z obou stran, vyrovnané po celou dobu zápasu.

Kolektivní a zodpovědný výkon se spoustou pěkných kombinací nás dovedl k celkovému vítězství.

Dobře zahrála Junková, Baláková, Čadková, Najbrtová.

Body: Najbrtová 9, Chocholatá 8,Junková 6, Čadková, Kotrcová, Hauserová, žáčková 4,Baláková 3, Manová, Johanesová 1.


 
Druhý zápas s Českými Budějovice jsme také dovedli do vítězného konce.

Budějovice nám nedali nic zadarmo a o každý míč se muselo bojovat.

Velmi dobře zahrála Krenková, dařilo se Junkové, Parkosové i mladší Bernasové.

Body: Krenková 10, Parkosová, Kotrcová 6, Junková 5, Čadková 4, Lencová, Pešková, Lazarová, Kojanová, Johanesová 2, Bernasová 1.

 

Připravila trenérka týmu Jaroslava Bernasová

 
 

1. SEZONA 2017/2018

Program následujícího týdne: POZOR ZMĚNA TERMÍNU

ŽBL 13. kolo /základní část/
• U 19 Chance - DSK Basketbal Nymburk čtvrtek 14.12.2017 od 17.30 hodin, STARZ aréna, vstupné 20,- Kč

EXTRALIGA KADETEK – 1. a 11. kolo /základní část/
• BA Sparta – BK Strakonice /sobota 16.12.2017, od 11.00 hodin/ BK Strakonice - BA Sparta /neděle 17.12.2017, od 10.00 hodin, STARZ aréna/


2. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


3. Najdete nás na Facebooku


4. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
• pondělí 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí čtvrtek 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí

Kroužek při ZŠ FLČ Strakonice:
• /trenér: Mgr. Radka Drnková/ pátek 13.00-13.45 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 1.+ 2. třída 13.45-14.30 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 3. + 4. třída

Kroužek při ZŠ Povážská Strakonice:
• /trenér: Klára Kubičková/

Kroužek při ZŠ Dukelská Strakonice:
• /trenér: Mgr. Petr Martínek a Mgr. Petra Němejcová/ středa 12.30-13.30 hod. tělocvična ZŠ Dukelská Str. 1.+2.+3. třída

Podrobnější informace přímo u trenérů: Jaroslava Bernasová /šéftrenérka SpS BK Strakonice/ - mobil: 602 115 758 Mgr. Radka Drnková /trenérka přípravky/ - mobil: 733 186 560


Statistiky

Online: 8
Celkem: 865482
Měsíc: 10203
Den: 399