Jdi na obsah Jdi na menu
 

Finále mají oba soupeři stejně daleko

1_vpravo.jpgPo úvodních zápasech na jihu Čech je semifinálová série mezi Strakonicemi B a Nuslemi nerozhodně 1:1.

I. liga žen - semifinále play-off

BK Strakonice B - Sokol Nusle 61:56 (23:23).

Body: Krejčová 21, Jeništová 8, Tomšovicová, Paroubková a Lukešová 7, Svobodová 6, Jozová 5.

Béčko ač oslabeno o oporu Šindelářovou dokázalo ve druhé půli zabojovat a vyhrát.

BK Strakonice B - Sokol Nusle 55:63 (26:32).

Body: Jeništová 27, Kuncipálová 9, Krejčová 8, Babková 4, Brücklerová a Lukešová 3, Tomšovicová 2

Svůj tradiční výpadek ve třetí části již děvčata nedokázala v poslední části dohonit. I tak zaslouží tým pochvalu za dobrý výkon a také je kladem, že do týmu se vrací úspěšně mladší hráčky (Jozová, s Kuncipálovoua a Vondrysovou ) a také návrat Babkové je vítán. Proto potlesk jejich partě je zasloužený.

 

Připravil Miroslav Vondřička

 
 

1. SEZONA 2017/2018

Program následujícího týdne:

ŽBL
• 1. kolo: U19 Chance - Slovanka Mladá Boleslav neděle 26.11.2017 od 17.00 hodin ve STARZ aréně, vstupné 20,- Kč

EXTRALIGA JUNIOREK
• Studánka Pardubice – BK Strakonice /pátek 24.11.2017, od 17.30 hodin/
SBŠ Ostrava – BK Strakonice /sobota 25.11.2017, od 10.00 hodin/

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽAČEK /skupina A/
• HB Basket Praha – BK Strakonice /sobota 25.11.2017, od 14.15 hodin/
BA Sparta – BK Strakonice /neděle 26.11.2017, od 9.00 hodin/


2. Partneři

19.jpg

3.jpg

20.jpg

11.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

nts.jpg

14.jpg

26.jpg

21.jpg

molten.jpg

18.jpg

13.jpg

25.jpg

 


3. Najdete nás na Facebooku


4. Staň se součástí našeho klubu!

1.jpg

Přípravka BK Strakonice:
• pondělí 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí čtvrtek 15.30- 16.30 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. nejmladší 16.30-18.00 hod. tělocvična ZŠ Poděbradova Str. kat. pokročilí

Kroužek při ZŠ FLČ Strakonice:
• /trenér: Mgr. Radka Drnková/ pátek 13.00-13.45 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 1.+ 2. třída 13.45-14.30 hod. tělocvična ZŠ FLČ Strakonice 3. + 4. třída

Kroužek při ZŠ Povážská Strakonice:
• /trenér: Klára Kubičková/

Kroužek při ZŠ Dukelská Strakonice:
• /trenér: Mgr. Petr Martínek a Mgr. Petra Němejcová/ středa 12.30-13.30 hod. tělocvična ZŠ Dukelská Str. 1.+2.+3. třída

Podrobnější informace přímo u trenérů: Jaroslava Bernasová /šéftrenérka SpS BK Strakonice/ - mobil: 602 115 758 Mgr. Radka Drnková /trenérka přípravky/ - mobil: 733 186 560


Statistiky

Online: 6
Celkem: 858546
Měsíc: 9911
Den: 379