Jdi na obsah Jdi na menu

Dvacítky táhne svými body Míša Gaislerová

fullsizerender.jpgOd soboty 8.7. do neděle 17.7. v Izraeli probíhá ME U 20 division B. Naše reprezentantky byly nalosovány do velmi těžké skupiny A /Německo, Slovensko, Řecko - týmy, které spadly v minulém roce z divize A, nevyzpytatelná Ukrajina a benjamínek Island/. V krutém herním systému pouze první 2 celky ve skupině A,B mohou pomýšlet na semifinále /první tři celky poté postoupí do divize A/.

sobota 8.7.2017   Česká republika - Slovensko 56:62 /30:31/  Gaislerová M. 12 bodů

neděle 9:7.2017   Uktrajina - ČR 60:79 /35:41/ Gaislerová M . 19 bodů, 6 doskoků a TH 11/9

ze strakonické basketbalové školy jsou v reprezentačním výběru:

hráčka BK Strakonice /nyní USA/ Michaela Gaislerová /drží střelecky český tým/

hlavní trenér Petr Martínek

fyzioterapeut Pavel Vilím /fungující jako fyzioterapeut ve strakonických domovech pro seniory/

lékař týmu MUDr. Václav Hána /fungující na strakonickém chirurgickém oddělení/

hodnocení Michaely Gaislerové:

"Mistrovství Evropy v izraelském Eilatu jsme nezačali nejlépe, když jsme v úvodním duelu podlehli Slovensku. Soupeřky byly agresivnější, byly lepší na doskoku a nás trápily ztráty, kterých jsme udělali zbytečně moc. Druhý den jsme sehráli utkání s Ukrajinou, ve kterém jsme předvedli zlepšení na doskoku a hráli jsme mnohem agresivněji v útoku i v obraně. Celkově jsme si  po vyrovnaném prvním poločase ve třetí čtvrtině vytvořili dvojciferný náskok, který už jsme udrželi do konce zápasu. Zítra nás čeká klíčové utkání proti Německu, ve kterém musíme zvítězit, abychom si udrželi šanci na postup ze skupiny do semifinále a tím i naději na postup zpět do divize A."